מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה חייגו:
05254606200525460620

תחומי עיסוק

הטיפול בתחום המשפטי מחייב התמחות וידע בדיני משפחה, לכן קיימת חשיבות מכרעת לכך כי עורך הדין שתבחרו בו יהיה בקי בתחום וידע ללוות אתכם עד לסיומו של המשבר.

ניתן לנהל את משבר הגירושין הן באמצעות תביעות משפטיות ו/או באמצעות הסכם, אני מציעה לכם לבדוק האם ניתן להגיע להסכמות, ניתן להגיע גם להסכמות חלקיות ולנהל תביעות בנושאים בהם עדיין קיימת מחלוקת.

כמובן שיש מספר נושאים שונים שיש להסדיר, נושא מזונות/מדור הילדים, משמורת הילדים, הסדרי ראיה, מזונות אישה, חלוקת הרכוש המשותף, הגט, הכתובה ועוד,. כל נושא עומד בפני עצמו ולגבי כל אחד מהנושאים מתקיימת מערכת חוקים שונה ובכל זאת הם גם קשורים זה בזה.

מאבק משפטי

יש פעמים שהמאבק המשפטי הוא מציאות בלתי נמנעת. בתחום דיני המשפחה המאבק המשפטי מתנהל במערכת ייחודית, מקבילה, בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה (המקבילה האזרחית),חשוב שתדעו לנהל אותו ! מערכת הכללים החלה על הסוגיות השונות בדיני המעמד האישי אינה נחלת הכלל , בחירת עורך דין שאינו מצוי בתחום בהכרח תביא אתכם להפסדים צורבים ! בחרו מי שייצג אתכם בתבונה ובנחישות.

הנני עוסקת בתחום דיני המשפחה והירושה מזה 14 שנים, גם בלימודי לתואר שני באוניברסיטת בר אילן התמחיתי בתחום דיני המשפחה והגישור.

הנני בעלת ניסיון רב בתחום דיני משפחה ובהופעות בבתי הדין הרבניים ובבית המשפט לענייני המשפחה ואין לי ספק שאוכל לתת לכם את הייצוג הטוב ביותר, אתם מוזמנים לקבוע פגישה.

לקבלת יעוץ, השאירו כאן פרטים

loading