מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה חייגו:
05254606200525460620

עורך דין הסכם ממון

הסכם ממון בין בני זוג חייב להיערך על ידי עורך דין המתמחה  בתחום דיני משפחה ,  אין הסכם ממון אחד דומה למשנהו ולכל זוג יש להתאים את ההסכם המתאים לו  ודווקא משום שהוראות הסכם הממון אינן מוגבלות ואינן תחומות וניתן למעשה לרשום כל דבר כמעט במסגרת הסכמות הצדדים.

ניתן כמובן לפנות גם למגשר מוסכם על הצדדים וגם במקרה הזה חשוב להיות מיוצג במהלך הליך הגישור על ידי עורך דין אשר ילווה אתכם צעד אחר צעד עד לחתימתו של הסכם ממון.

לאחר חתימת הסכם הממון יגיש עורך דין בקשה לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני בה יבקש מבית המשפט לקבוע מועד לדיון אשר במסגרתו יקרא השופט את הוראתו ההסכם לצדדים ויבקש לבחון האם הצדדים הבינו את הוראתו ההסכם וחתמו עליהם מרצון חופשי . שני הצדדים בלוויית עורך דינם , יהיו חייבים להתייצב לדיון ולהביא  עימם תעודה מזהה.

במהלך דיון לאישור ההסכם יכול השופט לפנות למי מהצדדים ולבקש הבהרות מהצדדים ולערוך תיקונים ושינויים בהסכם כמובן בהסכמת הצדדים , לכן חשוב מאוד כי עורך דין ילווה אתכם לדיון וימנע מצב בו יבוצע שינוי בהסכם שלא הסכם לא או לא נתתם עליו את דעתכם , ללא ספק נוכחותו של עורך דין בדיון יכולה למנוע מצב שבו יערכו שינויים בהסכם ברגע האחרון.

עורך דין הסכם ממון בבית משפט

עורך דין הסכם ממון יוכל גם להסביר לשופט הדן בתיק מדוע הוראה בהסכם כתובה באופן מסוים ומדוע אין לשנות ממנה. ללא ספק צדדים המופעים בפני בתי המשפט לבדים יכולים להיות חשופים יותר למצבים בהם ההסכם ישונה.

דעו לכם כי קיימים מצבים בהם השופט יכול להחליט כי אינו מאשר את ההסכם כולו או חלק מהוראות מסוימות בהסכם, מצבים כאלו הם מצבים נדירים יחסית וללא ספק נוכחות של עורך דין בדיון מצמצמת אפשרות כזו . עורך דין הסכם ממון הנוכח בדיון יוכל גם לערוך עבורכם את התיקון הדרוש על מנת שהסכם יאושר אם יש צורך בכך.

לסיכום אין להקל ראש בנוכחותו של עורך דין בעת ניהול המו"מ להסכם ממון , בנוכחותו של עורך דין בעת עריכת הסכם הממון ובנוכחות של עורך דין בעת אישורו של הסכם הממון .לאורך כל הדרך אתם תהיו זקוקים ליעוץ נכון ומדויק שכן הסכם זה ילווה אתכם שנים ארוכות וישפיע על מצבכם לאחר הגירושין ובעת הנישואין עצמם. 

לקבלת יעוץ, השאירו כאן פרטים

loading