מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה חייגו:
05254606200525460620

חוקרים פרטיים בשל בגידה

האישה אמנם הכחישה את בגידותיה בבעלה, אך בלשים תיעדו אותה רוקדת ומתנשקת ברחובות נתניה - עם מאהביה

גבר נתניתי חשד שאשתו מקיימת רומן מאחורי גבו, אך האישה הכחישה את הדבר מכל וכל, ונשבעה כי מעולם לא בילתה עם גבר אחר חוץ ממנו, מאז שנישאו. אך חושיו של הגבר לא הרפו, הוא פנה לעורכת הדין יעל שמואלי העוסקת רבות במאבקיי גירושין, שהציעה לו לשכור חוקר  פרטי, כך יוכל לבדוק האם אשתו נאמנה לו.

שכירת החוקר הביאה לתוצאות חד משמעיות, והחוקר, שהתחקה אחר האישה מספר לילות, לא היה צריך לעמול זמן רב על מנת לתעד אותה בפעילות מאד לא נאמנה, בפרהסיה. כעבור מספר לילות של מעקב, ולמרות ניסיונות ההתחמקות של האישה והמאהב שלה, הצליח לתעד החוקר הפרטי כיצד האישה חוברת עם גבר זר, ונוהגת כלפיו בקירבה אינטימית רבה. האישה והגבר חברו לצמד חברים נוסף, יחדיו נכנסו לפיצוציה בעיר ורכשו משקאות אלכוהוליים.

הארבעה היטיבו את ליבם באלכוהול בדירת החברים, החנו את רכבם במגרש חנייה שומם, פתחו את דלתות הרכב לרווחה, שמו מוזיקה מזרחית בעוצמה רבה, והמשיכו בסביאה ושביעה.

האלכוהול ומצב הרוח עשו את שלהם, ושני הזוגות פצחו בריקודים ובנשיקות בפרהסיה, מעשים אשר תועדו ביותר מזווית אחת על ידי החוקרים שנשלחו בעקבותיהם.

את הממצאים הגישה עו"ד יעל שמואלי לבעל ההמום, שהחליט לפנות לבית הדין הרבני, ולדרוש כפיית גט על אשתו.

דייני בית הדין הרבני במחוז המרכז, שראו את התמונות, הסכימו כי מדובר במעשיי כיעור אותם ביצעה האישה, וראו בכך עילה לגיטימית לבעל לדרוש גירושין.

לדברי עורכת הדין יעל שמואלי, פרקליטתו של הבעל, בגידת אישה נשואה נתפסת בדין העברי בחומרה רבה, הרבה יותר מבגידתו של גבר, בין השאר מפני שהיא יכולה להוליד בעקבות המעשים ילדים ממזרים. על כן, על פי ההלכה, על אישה בוגדת נאסר להמשיך בחייה עם בעלה ועם בועלה - אותו אדם איתו היא נחשדת במעשיי בגידה.

 הוכחת מעשה הכיעור בבית הדין הרבני תוצאתו על פי רוב קשה ומשמעותו  חיוב האישה בגט,הכרזתה כמורדת נישולה מזכותה לכתובה ולמזונות ,פעמים ניתן לטעון גם לנישול מזכויותיה הרכושיות או חלוקת הרכוש שלא מחצה על מחצה ולפיצויים.

יעל שמואלי, עורכת דין ותיקה ומוכרת, עוסקת רבות בדיני משפחה, גירושין, יישוב מחלוקות בין זוגות גרושים בסכסוכי משמורת ומזונות, כריתת הסכמי ממון, סכסוכי ירושה, צוואות, מינויי אפוטרופוס ועוד.

לקבלת יעוץ, השאירו כאן פרטים

loading