מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה חייגו:
05254606200525460620

הסכם ממון מחירים

טווח מחירי הסכמי הממון משתנה בין עורכי דין , הכלל המנחה אותי לגבי תמחור הסכם ממון הוא מורכבות ההסכם , ככול שההסכם מורכב יותר ומסובך יותר כך עלותו תהיה גבוה יותר . אין הסכם ממון אחד דומה למשנהו אני מאמינה כי יש לפרט ככול הניתן את הוראות ההסכם ולא להותיר דברים פתוחים  אשר חושפים את הצדדים לתביעות האחד  כנגד משנהו שהרי תפקידו ש להסכם הממון הוא למנוע מצב של השת תביעות בבית המשפט והתדיינות מעייפת וארוכה בסוגיות הרכוש בעיקר אבל לא רק .

חסכון עלויות בעריכת הסכם הממון

אם תחסכו בעלויות עריכת הסכם הממון או פשוט תורידו איזה עותק מהאינטרנט על מנת לחסוך בעלויות עריכת הסכם הממון , אני צופה כמעט באופן וודאי כי הסכם הממון לא יעמוד למבחן בעת פרידה או בעת חלוקת רכוש שלא עקב פרידה ותדרשו להגיש תביעות לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין והרבני וניהול ההליכים המשפטיים אליהם נאלצתם לגרור את עצמכם יעלה עשרות מונים על עלויות הסכם ממון טוב שנערך באופן מקצועי ואחראי . אז אל תחסכו , זול יעלה לכם בסופו ש לדבר ביוקר .

הסכם ממון אינו הסכם רגיל והוא ילווה אתכם שנים רבות במהלך הנישואין שלכם או חלילה במצב של פרידה לכן חשוב להתייחס להסכם הממון ברצינות המלאה דווקא בשל העובדה כי הוא מקבל תוקף של פסק דין ואין אפשרות כמעט לבט לאותו או לשנות אותו כאשר בן זוגכם יסרב לשתף אתכם פעולה .

הסכם ממון דורש לעיתים פרק זמן לא קצר של ניהול מו"מ , לעיתים זו דרישה של צד אחד בלבד המבקש להבטיח את רכושו ולהימנע מהליכים משפטיים עתידיים. חשוב שתהיו מיוצגים בין אם הסכם הממון היה על דעתכם ובין אם לאו.

לאחר שאשוחח עם שני בני הזוג או עם אחד מכם ואבין את רוח היריעה של הסכם הממון הנדרש תוכלו לקבל הצעת מחיר בגין עריכת ההסכם הממון ואישרו בבית המשפט , במסגרת היותי מגשרת אוכל גם לייצג את שני הצדדים ולערוך הסכם במסגרת הליך גישור בהתאם לכללי הגישור המקובלים אודותיהם ארחיב בהמשך . 

לקבלת יעוץ, השאירו כאן פרטים

loading